Nebulizátory pro alergiky

Nebulizátory pro alergiky jsou zařízení, která vytváří velice jemnou mlhovinu - aerosol - sloužící ke studené inhalaci. Nebulizátor se nejčastěji používá při léčbě respiračních onemocnění, laryngitidy, zánětu průdušek, ale i hlubokého zápalu plic. Oběcně platí, že čím jsou inhalované částice menší, tím hlouběji pronikají až do nejjemnějších plicních sklípků, tzv. alveolí.

Nebulizátor, který vytváří částice o velikosti:

  1. 10 - 14 nmikromilimetrů slouží k léčbě při zánětech horních cest dýchacích, tzn. nosu a laryngitidy (používá se k urychlení léčby rýmy).
  2. 6 - 9 mikromilimetrů slouží k léčbě středních cest dýchacích, tzv. tracheotraktu, tzn. při zánětu průdušek a bronchitidě.
  3. 1 - 5 mikromilimetrů slouží k léčbě hlubokého zápalu plic

Inhalovaný aerosol může sebou nést medikament, který léčbu ještě podpoří. Například malým dětem trpícím laryngytidou podáváme MUCOSOLVAN. V takovém případě inhalujeme destilovanou vodu a medikament přidáváme do ní. Pokud medimamenty nepřidáváme, pak doporučujeme inhalovat VINCENTKU.

 

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, profesionální klinické inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS. Na obrázcích vidíte výrobní a skladovací prostory těchto produktů.

Výroba nebulizátorů ve společnosti 3A HEALTH CARE

Nabídka nebulizátorů a mikronebulizátorů

Sháníte kvalitní nebulizátor za rozumnou cenu? Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialistou na lékařské přístroje (zvlhčovače ovzduší, inhalátory a nebulizátory, ionizátory vzduchu) a další zdravotnické prostředky. Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních a spolehlivých

výrobků z Itálie!

NEBULIZÁTOR PRO ALERGIKY KIWI

NEBULIZÁTOR PRO ALERGIKY KIWI na baterie, který máte při sobě kdykoliv potřebujete (ve škole, v práci, doma, na výletě, při cestování, v letadle). KAPESNÍ NEBULIZÁTOR KIWI je napájen ze 2 tužkových baterií nebo síťovým adaptérem. Nabulizátor obsahuje 2 inhalační masky (1 dětská a 1 dospělá), dýchací náústek pro intenzivní a masivní inhalaci. Kapesní nebulizátor je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: x x cm.

 

NEBULIZÁTOR PRO ALERGIKY AIRBOX

Kompresorový nebulizátor pro alergiky AIRBOX pro osobní použití je vhodný pro děti i dospělé alergiky trpící laryngitidou anebo jinými dýchacími obtížemi. Inhalační přístroj obsahuje mikro nebulizátor, dětskou maskou, dýchací náustek, kroucenou propojovací hadičkou a masku pro dospělé. Výkon inhalátoru AIRBOX je 14 litrů za minutu při tlaku 2 bar. Inhalátor AIRBOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 12 x 22 cm a váží 1,7 kg.

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)

 

NEBULIZÁTOR FASTERJET

Stáhněte si technický list nebulizátoru FASTERJET

N?zev souboruTyp souboru
nebulizator-fasterjet.pdfpdf

 

Nebulizátor FASTERJET slouží jako náhradní díl k inhalátorům PICONEB, HAPPYNEB a MYNEB, ale lze jej také použít jako rozšiřující příslušenství k jakémukoliv kompresorovému inhalátoru. Nebulizátor se připojuje propojovací hadičkou, která je součástí většiny výrobků a nebo ji lze dokoupit samostatně. Do nebulizátoru lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Nebulizátor FASTERJET pomocí malé vrtulky (viz. detail) vytváří mikročástice o velikosti 2,44 až 3,25 mikromilimetrů a je vhodný k intenzivní hluboké inhalaci do plic, kdy částice se dostávají až do alveoli, tzn. nejjemnějších plicních sklípků. Nebulizátor FASTERJET a jeho používání je ve shodě s normou EN 13 544-1.

 

NEBULIZAČNÍ SET ANDY

Nebulizační set ANDY slouží jako náhradní díl k inhalátorům ALEGRO, DAILY a MED 2000, ale lze jej také použít jako rozšiřující příslušenství k jakémukoliv kompresorovému inhalátoru. Do nebulizačního systému ANDY lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Nebulizační set ANDY je vybaven třemi výměnnými aplikátory (viz. detail - dva žluté a jeden bílý), které vytvářejí částice o velikosti A) 10 - 14 mikromilimetrů k inhalaci do horních cest dýchacích při zánětech nosu a laryngytidy, B) 6 - 9 mikromilimetrů k inhalaci do středních cest dýchacích, tzv. tracheo traktu při bronchitidě při zánětu průdušek, C) 1 - 5 mikromilimetrů k hluboké inhalaci do plic, kdy částice se dostávají až do alveoli, tzn. nejjemnějších plicních sklípků. Nebulizační set ANDY a jeho používání je ve shodě s normou EN 13 544-1.

 

 

NEBULIZÁTOR S MASKOU

Nebulizátorem společně s inhalační maskou slouží k připojení na kompresovový inhalátor a dýchání zvlhčeného vzduchu. Nebulizátor je zakončen koncovkou pro připojení propojovací hadičky a spojení s inhalátorem. Manipulace je rychlá, jednoduchá a pohodlná.

 

 

 

 

Napište nám

 

Partnerské weby