Ultrazvukový zvlhčovač

Potřebujete tichý elektrický zvlhčovač vzduchu za rozumnou cenu? Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem Italských zvlhčovačů vzduchu 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis, bezpečnostně technické kontroly.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu se vyznačují naprosto bezhlučným chodem a vysokou účinností. Díky velkokapacitním zásobníkům na vodu jsou určené pro dlouhodové zvlhčování ovzduší (5litrový zásobník vydrží 10 až 12 hodin provozu) a díky naprosto bezhlučnému provozu ultrazvukové zvlhčovače vzduchu lze používat k nepřímé inhalaci během spánku v noci. Italské zvlhčovače vzduchu a ovzduší se vyznačují dobrými technickými parametry, vysokou spolehlivostí a v našem e-shopu je nakoupíte za vynikající ceny. Zvlhčovače vzduchu jsou nositeli certifikátů jakosti ISO 9001 a ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, ultrazvukové zvlhčovače

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU ANALOG

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ VZDUCHU ANALOG je vhodný pro astmatiky. Přístroj má analogové ovládání a je určený k dlouhodobé inhalaci a ionizaci ovzduší. Zvlhčovač vytváří z vody aerosol (tzn.kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů). Ventilační systém zvlhčovače je vyfukuje do místnosti. Jde o naprosto bezhlučný a výkonný systém, který CHRLÍ VIDITELNOU MLHOVINU. Zařízení můžete používat k nepřímé inhalaci: do systému lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo inhalovat VINCENTKU. Vhodné pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku.

 

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ STANDARD

Profesionální ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD určený pro douhodobé používání, který je naprosto bezhlučný. Zvlhčovač vzduchu vytváří z vody kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů. Ventilační systém aerosol vyfukuje do místnosti a zvlhčuje ovzduší.

 

Jedná se o velmi výkonný a bezhlučný zvlhčovač vzduchu, který doslova chrlí viditelnou mlhovinu. Regulátorem můžete nastavit požadovaný výkon. Ultrazvukový zvlhčovač má vestavěnou ochranu, dříve než dojde voda, přístroj vypne a zabrání zničení krystalu. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD můžete použít pro nepřímou inhalaci. Do zvlhčovacího zařízení můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU.

 

Zvlhčovač vzduchu je vhodný pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku. Přístroj je možné umístit poblíž lůžka a nechat zapnutý. Zvlhčovač má zásobník s obsahem 5 litrů, který vydrží přes noc. Pacient tak může inhalovat během spánku. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a Má rozměry 27 x 31 x 27 cm a váží 3 kg.

Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový zvlhčovač vzduchu)


ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ S IONIZÁTOREM

Ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem ovzduší určený pro dlouhodobé používání. Ionizátor odstraňuje pachy z ovzduší. Zvlhčovač vytváří z vody kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů. Ventilační systém je následně vyfukuje do okolí a zvlhčuje ovzduší.

 

Jedná se o velmi výkonný, naprosto bezhlučný přístroj, který doslova chrlí viditelnou mlhovinu. Regulátorem můžete zvolit výkon. Ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem má vestavěnou ochranu proti zničení krystalu. Přístroj se automaticky vypne dříve, než dojde voda.

 

Zařízení lze použít k nepřímé inhalaci: do systému lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Vhodné pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem má rozměry 27 x 31 x 27 cm a váží 3,5 kg. Tento model má navíc ionizátor ovzduší, který se ovládá samostatně.


Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem)


Poznámka k prodejci ultrazvukových zvlhčovačů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory, zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby