Ultrazvukový zvlhčovač

Potřebujete tichý elektrický zvlhčovač vzduchu za rozumnou cenu? Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem Italských zvlhčovačů vzduchu 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis, bezpečnostně technické kontroly.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu se vyznačují naprosto bezhlučným chodem a vysokou účinností. Díky velkokapacitním zásobníkům na vodu jsou určené pro dlouhodové zvlhčování ovzduší (5litrový zásobník vydrží 10 až 12 hodin provozu) a díky naprosto bezhlučnému provozu ultrazvukové zvlhčovače vzduchu lze používat k nepřímé inhalaci během spánku v noci. Italské zvlhčovače vzduchu a ovzduší se vyznačují dobrými technickými parametry, vysokou spolehlivostí a v našem e-shopu je nakoupíte za vynikající ceny. Zvlhčovače vzduchu jsou nositeli certifikátů jakosti ISO 9001 a ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, ultrazvukové zvlhčovače

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ STANDARD

Profesionální ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD určený pro douhodobé používání, který je naprosto bezhlučný. Zvlhčovač vzduchu vytváří z vody kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů. Ventilační systém aerosol vyfukuje do místnosti a zvlhčuje ovzduší.

 

Jedná se o velmi výkonný a bezhlučný zvlhčovač vzduchu, který doslova chrlí viditelnou mlhovinu. Regulátorem můžete nastavit požadovaný výkon. Ultrazvukový zvlhčovač má vestavěnou ochranu, dříve než dojde voda, přístroj vypne a zabrání zničení krystalu. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD můžete použít pro nepřímou inhalaci. Do zvlhčovacího zařízení můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU.

 

Zvlhčovač vzduchu je vhodný pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku. Přístroj je možné umístit poblíž lůžka a nechat zapnutý. Zvlhčovač má zásobník s obsahem 5 litrů, který vydrží přes noc. Pacient tak může inhalovat během spánku. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu STANDARD je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a Má rozměry 27 x 31 x 27 cm a váží 3 kg.

Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový zvlhčovač vzduchu)


ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ S IONIZÁTOREM

Ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem ovzduší určený pro dlouhodobé používání. Ionizátor odstraňuje pachy z ovzduší. Zvlhčovač vytváří z vody kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů. Ventilační systém je následně vyfukuje do okolí a zvlhčuje ovzduší.

 

Jedná se o velmi výkonný, naprosto bezhlučný přístroj, který doslova chrlí viditelnou mlhovinu. Regulátorem můžete zvolit výkon. Ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem má vestavěnou ochranu proti zničení krystalu. Přístroj se automaticky vypne dříve, než dojde voda.

 

Zařízení lze použít k nepřímé inhalaci: do systému lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Vhodné pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem má rozměry 27 x 31 x 27 cm a váží 3,5 kg. Tento model má navíc ionizátor ovzduší, který se ovládá samostatně.


Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový zvlhčovač s ionizátorem)


Poznámka k prodejci ultrazvukových zvlhčovačů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory, zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby