Klinický inhalátor

Klinický inhalátor (inhalátor poháněný pístovým kompresorem), vybavený nebulizátorem nebo nebulizačním setem, slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, klinické inhalátory, aerosolové inhalátory a nebulizátory.

Klinické inhalátory jsou výrobky u kterých výrobce garantuje nepřetržitý provoz po dobu 4 hodin. Tyto profesonální inhalátory pro klinické používání jsou určené pro nemocnice a kliniky, respirační školky a speciální školy, dětská oddělení a dětské stacionáře. Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka klinických inhalátorů, klinické profesionální inhalátory

INHALÁTOR VINCENTKY VAPINAL

INHALÁTOR VINCENTKY VAPINAL s tepelnou deskou určený pro teplé inhalace. Inhalátor generuje horkou páru obohacenou minerály, jejichž inhalace vede k podpoření a urychlení léčby nachlazení a rýmy. TEPLÁ INHALACE je inhalace mezi 38 až 42 stupni, která vede k prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu. Využívá se PŘI LÉČBĚ RÝMY Z NACHLAZENÍ. Inhalátor má zabudované bezpečnostní prvky: dvojitou tepelnou ochranu a bezpečnostní ventil při překročení tlaku 2 barů. Rozměry přístroje: 25 x 28 x 24 cm / váha 1,5 kg

Výrobce: CA-MI, Itálie
Balení: 1 kus (inhalátor vincentky)
Objednávací kód: NEBVINC


KLINICKÝ INHALÁTOR COMP-A

KLINICKÝ INHALÁTOR COMP-A je určený pro dlouhodobou inhalaci aerosolu v domácím prostředí. Inhalátor GARANTUJE NEPŘETRŽITÝ PROVOZ až 2 hodiny, pak je nutné inhalátor na 30 minut vypnout a po přestávce můžete opět inhalovat další 2 hodiny.

 

Tento pístový inhalátor má VELKOKAPACITNÍ MIKRONEBULIZÁTOR FASTERJET, dětsku masku, masku pro dospělé, dýchací náustek a v prodávaném balení naleznete také nosní nástavec a propojovací hadičku. Výkon je 15 litrů za minutu při tlaku až 2,8 bar (tlak můžete plynule regulovat ovládacím prvkem a hodnotu slenovat na manometru). Elektrický inhalátor COMP-A je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 20 x 19 x 36 cm / váha 2,5 kg.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie
Balení: 1 kus (elektrický nebulizátor)
Objednávací kód: NEBCOMPA

 

 

KLINICKÝ INHALÁTOR MED 2000

Profesionální klinický inhalátor, určený pro dlouhodobé používání ve zdravotnických zařízení. Výrobce garantuje nepřetržitý provoz až 4 hodiny. Po té je nutné inhalátor na třicet minut vypnout. Po opětovném zapnutí vydrží klinický inhalátor v provozu další 4 hodiny.

 

Klinický inhalátor obsahuje: 5 kusů mikronebulizačních setů ANDY s dětskými maskami, dospělými maskami, dýchacími náustky a kroucenou propojovací hadičkou. Do mikro-nebulizačního systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat Vincentku. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Inhalátor MED 2000 je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 22 x 27 cm a váží 4,5 kg.


Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (klinický inhalátor)

Objednávací kód: NEBMED


KLINICKÝ INHALÁTOR MED 2000 PLUS

Profesionální klinický DUO inhalátor MED 2000 PLUS je dvojitý inhalátor určený k dlouhodobému používání ve zdravotnických zařízení. Italský výrobce inhalátoru garantuje nepřetržitý provoz až 4 hodiny. Po té je nutno inhalační zařízení na 30 minut vypnout. Po přestávce je možné zařízení používat další 4 hodiny. Inhalátor je vybavený 5 kusy mikronebulizačních setů ANDY s dětskými maskami, dospělými maskami, dýchacími náustky a kroucenou propojovací hadičkou. Do mikro-nebulizačního systému ANDY můžete lít destilovanou vodu a přidávat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Klinický inhalátor MED 2000 PLUS je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Rozměry jsou 28 x 22 x 27 cm, váha: 7,5 kg.


Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (klinický DUO inhalátor)

Objednávací kód: NEBMEDPLUS


ULTRAZVUKOVÝ NEBULIZÁTOR PRIZMA

ULTRAZVUKOVÝ NEBULIZÁTOR PRIZMA pro nemocnice, respirační kliniky a léčebné lázně. Profesionální NEBULIZÁTOR PRIZMA s velkým dotykovým LCD displejem na kterém se nastavuje velikost částic, rychlost tvorby, čas a objem proudění. NEBULIZÁTOR PRIZM má nastavitelný výkon 0 až 3ml / min, proudění 0 až 20 litrů / min, velikost částic 0,5 a 5 mikronů, nastavitelný časovač 1 až 100 minut. Přístroj je zdravotnický prostředkem třídy IIa. Součástí dodávky je inhalační maska ADULT a BABY, vrapová inhalační hadice, inhalační náustek a 3 kloboučky na medikamenty.

Výrobce: PRIZMA Slovinsko
Balení: 1 kus (ultrazvukový nebulizátor)
Objednávací kód: NEBPRIZ2


Poznámka k prodejci klinických inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává klinické inhalátory a další inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby