Ultrazvukový inhalátor

Ultrazvukový inhalátor (inhalátor poháněný vysokofrekvenčním krystalem) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, ultrazvukové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Ultrazvukové inhalátory se vyznačují bezhlučným, naprosto tichým provozem a vysokou účinností inhalace. Jsou vhodné mimo jiné pro malé děti, které se bojí hluku.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, aerosolové inhalátory, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, bateriové inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka ultrazvukových inhalátorů, ultrazvukové inhalátory

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR JOYCARE

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR JOYCARE je inhalátor s volitelným nebulizačním výkonem (0,38 nebo 0,77 ml/min.) pro rychlou a efektivní úlevu při dýchacích potíží. Výhodou je absolutně tichý chod, který umožňuje používat inhalátor také v noci během spánku. Inhalátor produkuje aerosolové částice o velikosti 6 um, objem zásobníku na tekuté medikamenty je 10 ml.

 

de o PLNĚ VYBAVENÝ NEBULIZAČNÍ SET, ve kterém naleznete: flexibilní vrapovou hadici 22 mm, dětskou inhalační masku, masku ADULT pro dospělé, nosní inhalační nástavec a orální nástavec k inhalaci do úst, odměrka na tekuté medikamenty a 10 kusů zásobníků na léky. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a napájený bezpečným napětím přes adaptér 230V/13,8V o rozměru: 15 x 9 x 12 cm / váha 0,3 kg.

 

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR RAFFAELO

Ultrazvukový inhalátor RAFFAELO je vhodný pro děti (i starší jedince), které nesnesou masku s kyslíkem O2. Bezhlučné inhalátorové zařízení vytváří miniaturní vodní kapičky (o velikosti 3 mikromilimetry), které vidíme jako mlhovinu (mlžný opar).

 

Ultrazvukový inhalátor má zabudovanou tepelnou ochranu, která přístroj vypne při dosažení teploty 38,1°C. Součástí balení je síťový adaptér, 2 kusy náhradních těsnění, krabička inhalačních kloboučků, univerzální inhalační maska, nosní a ústní dýchací nástavec a odměrka na medikamenty. Ultrazvuk. inhalátor RAFFAELO je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a o rozměrech 13 x 9 x 15 cm.


Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)


ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR LEONARDO

Pokud patříte mezi pacienty, kteří nemají rádi kyslíkovou masku a prostě ji na osbě nesnesou, je ultrazvukový inhalátor LEONARDO určený právě pro vás. Tento inhalační systém je vhodný pro děti i dospělé. Inhalační zařízení NEHLUČNĚ vytváří z vody kapičky o velikosti 3 mikromilimetry a chrlí viditelnou mlhovinu. Ultrazvukový inhalátor má bezpečnostní pojistku, která přístroj vypne při dosažení teploty 38,1°C a tím  je přístroj chráněn před zničením. S inhalátorem dodáváme síťový adaptér, univerzální inhalační masku, nosní a ústní dýchací nástavec, odměrku na medikamenty, 2 kusy náhradních těsnění a krabičku inhalačních kloboučků. Vše je uloženo v praktické nylonové kabelce na zip.

 

Výrobce: MED 2000, Itálie

Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby