Ultrazvukový inhalátor

Ultrazvukový inhalátor (inhalátor poháněný vysokofrekvenčním krystalem) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, ultrazvukové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Ultrazvukové inhalátory se vyznačují bezhlučným, naprosto tichým provozem a vysokou účinností inhalace. Jsou vhodné mimo jiné pro malé děti, které se bojí hluku.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, aerosolové inhalátory, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, bateriové inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka ultrazvukových inhalátorů, ultrazvukové inhalátory

INHALÁTOR GTNEB (s technologií MESH)

Inhalátor GTNEB pro aerosolovou terapii pracující na základě technologie MESH. Princip nebulizace spojuje v jednom přístroji nejlepší vlastnosti kompresorové technologie a bezhlučnost ultrazvukových inhalátorů. Inhalátor GTNEB je vhodný pro dospělé i děcké pacienty zejména na cestách nebo ve venkovním prostředí, protože přístroj je napájen z baterií (s novými alkalickými bateriemi přístroj vydrží více než 90 minut nezávislého provozu). Nádobka na léčivý přípravek a nebulizační komora jsou vyrobeny z PC (polykarbonátu) – materiálu, který má dlouhou životnost. Speciální design nebulizační komory zajišťuje maximální terapeutickou účinnost. Přístroj snižuje množství použitého léčivého přípravku na méně než 0,1 ml (nejnižší zbytkový objem na trhu). Technologie MESH umožňuje dosahovat zvláště vysokých a účinných parametrů nebulizace s 93 % vdechnutelnou frakcí a se středním průměrem částic 1,51 µm.

Výrobce: CA-MI, Itálie
Balení: 1 kus (inhalátor s technologií MESH)
Objednávací kód: NEBGT1


INHALÁTOR KIWI (s technologií MESH)

INHALÁTOR KIWI pro astmatiky a alergiky obsahuje 2 inhalační masky (dětská a dospělá), dýchací náústek pro intenzivní a masivní inhalaci. Inhalátor KIWI určený pro aerosolovou terapii pracující na základě vibrační technologie MESH (vibrace 108 kHz). Princip spojuje dvě technologie: rychlou a efektivní kompresorovou a bezhlučnou ultrazvukovou nebulizaci. Nádobka na léčivo je vyrobena z polyethersulfonu (PES) – materiálu, který zajišťuje maximální odolnost vůči nárazům a mechanickému poškození. Disk MESH je vyroben z nikl-palladia (Ni-Pd) pro dlouhou životnost. Zbytkový objem léčiva je menší než 0,1 ml. Průtok aerosolu je 0,27 ml/ min., aerosolový výkon 1,79 ml, velikost částic 4,5 µm. Inhalátor je na BATERKY (2x 1,5V tužková baterie AA) nebo na SÍŤOVÝ ZDROJ (230V/50Hz). Při provozu na baterie výrobce zaručuje nepřetržitý chod 2 hodiny nebo 6 x 20 min.

Kapesní inhalátor je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 5 x 4 x 12 cm.

Výrobce: CA-MI, Itálie
Balení: 1 kus (kapesní inhalátor, dýchadlo)
Objednávací kód: NEBKIWI3


ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR JOYCARE

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR JOYCARE je inhalátor s volitelným nebulizačním výkonem (0,38 nebo 0,77 ml/min.) pro rychlou a efektivní úlevu při dýchacích potíží. Výhodou je absolutně tichý chod, který umožňuje používat inhalátor také v noci během spánku. Inhalátor produkuje aerosolové částice o velikosti 6 um, objem zásobníku na tekuté medikamenty je 10 ml.

 

de o PLNĚ VYBAVENÝ NEBULIZAČNÍ SET, ve kterém naleznete: flexibilní vrapovou hadici 22 mm, dětskou inhalační masku, masku ADULT pro dospělé, nosní inhalační nástavec a orální nástavec k inhalaci do úst, odměrka na tekuté medikamenty a 10 kusů zásobníků na léky. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek třídy II.a napájený bezpečným napětím přes adaptér 230V/13,8V o rozměru: 15 x 9 x 12 cm / váha 0,3 kg.

Výrobce: JOYCARE Italia S.r.l.
Balení: 1 kus (ultrazvukový nebulizátor)
Objednávací kód: NEBJOY

 

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR YUWELL

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR YUWELL s jednoduchým analogovým ovládáním pomocí dvou knoflíků (intenzita nebulizace, časovač). Signalizace správného chodu přístroje pomocí dvou LED diod (zelená - správný chod, žlutá - malé množství vody). INHALÁTOR YUWELL má široké příslušenství: 2x inhalační maska (pro děti a dospělé), 2x vrapová hadice se spojkami, ústní inhalační nástavce. Součástí dodávky je náhradní VF - oscilátor (krystal), který prodlouží životnost přístroje. Přístroj je zdravotnický prostředkem třídy IIa.

Výrobce: YUWELL MEDICAL CO., LTD.
Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)
Objednávací kód: NEBYUW


ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR PROFISONIC

Ultrazvukový inhalátor PROFISONIC PRIZMA s velkým dotykovým LCD displejem na kterém lze nastavit čas, objem proudění a rychlost tvorby, velikost částic. Jedná se o podobný nicméně technicky modernější přístroj jako např. podobný OMRON. Nastavitelný výkon 0 až 3ml / min, nastavitelné proudění až 20 litrů / min, nastavitelná velikost částic 0,5 a 5 mikronů, nastavitelný časovač 1 až 100 minut. Součástí dodávky je inhalační maska ADULT a BABY, vrapová inhalační hadice, inhalační náustek a 3 kloboučky na medikamenty. Přístroj je zdravotnický prostředkem třídy IIa.

Výrobce: PRIZMA Slovinsko
Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)
Objednávací kód: NEBPRIZ1


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby