Teplá inhalace

TEPLÁ INHALACE je inhalace vodného roztoku o teplotě 38 až 42 stupňů. Jak teplá inhalace funguje? Inhalátor vytváří teplou páru, která je obohacená soli a minerály, jejichž inhalace vede prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu.

Teplá inhalace se používá při léčbě rýmy z nachlazení a vede k podpoření a urychlení léčby. Pacient by měl po inhalaci zůstat v teple a klidu, aby neprochladnul.

Teplá inhalace, inhalování Vincentky

Doporučujeme inhalovat VINCENTKU 3 až 5 krát denně po dobu 15 minut. Pořiďte si inhalátor VINCENTKY (elektrický inhalátor s ohřevem) za rozumnou cenu v e-shopu SZO.cz!

 

INHALÁTOR NA VINCENTKU VAPINAL

INHALÁTOR NA VINCENTKU VAPINAL je vybavený ohřevným systémem (tepelnou deskou). Toto inhalační zařízení slouží k teplé inhalaci (38 až 42°C), která vede k prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu. Využívá se při léčbě rýmy z nachlazení.

 

Inhalátor VINCENTKY vytváří teplou páru obohacenou o minerály, jejichž inhalace vede k podpoření léčby a urychlení vyléčení rýmy. Inhalátor má zabudovanou dvojitou tepelnou ochranu a také bezpečnostní ventil při překročení tlaku 2 barů. Rozměry přístroje jsou 25 x 28 x 24 cm. Inhalační zařízení váží 1,5 kg.

 

Výrobce: CA-MI Italy

Balení: 1 kus (inhalátor VINCENTKY)

Objednávací kód: NEBVAP


Poznámka k prodejci inhalátorů pro teplou inhalaci

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby