Inhalační roztoky do inhalátoru

Inhalační roztoky pomáhají zkrátit léčbu a snížit riziko eventuelních komplikací. Inhalace je vhodná nejen pro alergiky a astmatiky, ale pro všechny, kteří trpí častými dýchacími obtížemi. Roztoky pro inhalaci nejčastěji využíváme při rýmách a nachlazení, onemocněních horních cest dýchacích, při suchém i vlhkém kašli. Inhalace je vdechování aerosolu (vodní pára), který může být obohacen o sůl nebo medikament. Inhalační účinek není lokální, ale díky krevnímu oběhu se dostává do celého organismu.

 

Přírodní inhalační roztoky

Do inhalátorů nabízíme přírodní inhalační roztoky ACQUASALE nebo inhalační sůl SALSOMAGGIORE. Do nosu doporučujeme inhalační sprej nebo kapky NASO CLEAN.

 

PŘÍRODNÍ INHALAČNÍ SPRAY NASOCLEAN

INHALAČNÍ SPRAY NASOCLEAN na přírodní bázi BEZ CHEMIE do nosu pro uvolnění dýchacích cest. Jedná se o sprej, který obsahuje velké množství inhalační soli a minerálních látek. Látky obsažené ve spreji příznivě účinkují na dutiny a léčí dýchací obtíže.

 

PŘÍRODNÍ INHALAČNÍ SŮL SALSOMAGGIOR

INHALAČNÍ SŮL SALSOMAGGIOR na přírodní bázi BEZ CHEMIE pro inhalátory prodáváme jako instantní prášek s obsahem solí a minerálů. Prášek nasypeme do pitné vody a tím vytvoříme kvalitní inhalační látku. Inhalace soli SALSOMAGGIOR působí blahodárně na dýchací cesty a má léčebné účinky.

 

 

PŘÍRODNÍ INHALAČNÍ ROZTOK AQUASAL

INHALAČNÍ ROZTOK ACQUASAL na přírodní bázi BEZ CHEMIE do inhalátorů a nebulizátorů obsahuje velké množství solí a minerálů, které příznivě působí na dýchací cesty a dutiny a pomáhají při léčby dýchacích potíží.

 

PŘÍRODNÍ INHALAČNÍ KAPKY NASOCLEAN

INHALAČNÍ KAPKY NASOCLEAN do nosu jsou určeny pro léčení dýchacích cest. Jde o roztok s obsahem velkého množství solí a minerálů, které působí příznivě na dýchací cesty a mají dlouhodobý léčebný účinek. Jedná se čistý přírodní produkt BEZ CHEMIE.

 

 

Napište nám

 

Partnerské weby