Kompresorový inhalátor

Kompresorový inhalátor neboli pístový inhalátor (inhalátor poháněný pístovým kompresorem), vybavený nebulizátorem nebo nebulizačním setem, slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, kompresorové inhalátory a pístové nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, inhalátory na cesty, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka kompresorových inhalátorů, kompresorové inhalátory

KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR ALEGRO

Výkonný kompresorový inhalátor ALLEGRO pro osobní použití, vhodný pro adolescenty a dospělé trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Jde o inhalační systém, který má dvojitou pumpu (pro nejnáročnější pacienty). Do mikronebulizačního systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Inhalátor ALLEGRO je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 19 x 12 x 23 cm / váha 1,5 kg. Inhalátor je vybavený mikronebulizačním setem ANDY, dětskou maskou, dospělou maskou, dýchacím náustkem, propojovací hadičkou a 3 kusy náhradních filtrů.

 

Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)

Objednávací kód: NEBALEGRO


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR MISTER

Kompresorový inhalátor MISTER je určen pro děti, které trápí laryngitida a dýchací potíže. Inhalační zařízení je vybaveno nebulizátorem. Má dětskou masku a masku pro adolescenty, dýchací náustek a propojovací hadičku. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu (při tlaku 1,9 BAR). Kompresorový inhalátor MISTER je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. a má rozměry 15 x 12 x 19 cm (váží 1,3 kg).

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)

Objednávací kód: NEBMISTER


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR AIRBOX

KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR AIR BOX je určen pro děti a adolescenty s laryngitidou a dýchacími problémy. Kompresorový inhalátor PRO CELOU RODINU je vybaven dětskou maskou a maskou pro adolescenty, dýchacím náustkem, mikro-nebulizátorem a kroucenou propojovací hadičkou. Výkon kompresoru je 14 litrů za minutu (při tlaku 2 bary). Jako inhalační médium doporučujeme používat VINCENTKU. Inhalátor AIR BOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměrech 18 x 12 x 22 cm (váží 1,7 kg).

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)

Objednávací kód: NEBBOX


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR HAPPYNEB

Kompresorový inhalátor HAPPYNEB je vhodný pro adolescenty a dospělé s dýchacími problémy, rovněž k podpoře LÉČBY ZÁNĚTU PRŮDUŠEK a dýchacích cest. Inhalátor HAPPYNEB je vybaven mikro-nebulizátorem, menší maskou pro ženy a adolescenty. Součástí balení je také maska pro dospělé, dýchací náustek, speciální nosní nástavec a propojovací hadičku. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu (při tlaku 2,8 baru).

Inhalátor HAPPYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a o rozměru: 22 x 13 x 31 cm / váha 2,5 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)

Objednávací kód: NEBHAPY


NEBULIZÁTOR GTNEB s technologií MESHC

Nebulizátor GTNEB pro aerosolovou terapii pracující na vibračním principu MESH. Přístroji slučuje nejlepší vlastnosti kompresorového inhalátoru (rychlá a efektivní nebulizace farmak) a ultrazvukového (bezhlučný provoz). Nebulizátor GTNEB je vhodný pro děti a dospělé pacienty. GTNEB je napájený pouze z baterií (alkalické baterie zaručují 90 minut nepřetržitého provozu). Přístroj je proto vhodný na venkovní procházky. Nebulizační komora je vyrobeny z polykarbonátu (materiál, který je prakticky nerozbitný). Přístroj GTNEB snižuje množství použitého léčivého přípravku na méně než 0,1 ml (nejnižší zbytkový objem na trhu). Technologie MESH umožňuje dosahovat zvláště vysokých a účinných parametrů nebulizace s 93 % vdechnutelnou frakcí a se středním průměrem částic 1,51 µm.

Výrobce: CAMI, Italy
Balení: 1 kus (nebulizátor s technologií MESH)
Objednávací kód: NEBGT2


INHALÁTOR KIWI PRO ASTMATIKY s technologií MESH

INHALÁTOR KIWI pro astmatiky obsahuje 2 inhalační masky (dětská a dospělá), dýchací náústek pro intenzivní a masivní inhalaci. Dýchadlo KIWI je přístroj pro aerosolovou terapii pracující na základě vibrační technologie MESH (vibrace 108 kHz). Princip spojuje obě technologie: rychlou a efektivní kompresorovou a bezhlučnou ultrazvukovou nebulizaci. Nádobka na léčivo je vyrobena z polyethersulfonu (PES), který zajišťuje maximální odolnost vůči nárazům a mechanickému poškození. VF krystal MESH je vyroben z nikl-palladia (Ni-Pd) zaručující dlouhou životnost. Zbytkový objem léčiva je menší než 0,1 ml. Průtok aerosolu je 0,27 ml/ min., aerosolový výkon 1,79 ml, velikost částic 4,5 µm. Inhalátor je napájený ze SÍŤOVÉHO ADAPTÉRU nebo dvěma TUŽKOVÝMI BATERIEMI , takže ho můžete používat doma nebo mít v kapse na cestách (škola,výlety, cestování, práce).

Kapesní inhalátor je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 5 x 4 x 12 cm.

Výrobce: CAMI Italy
Balení: 1 kus (Inhalátor MESH pro astmatiky)
Objednávací kód: NEBKIWI2


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby