Ultrazvukový inhalátor

Ultrazvukový inhalátor (inhalátor poháněný vysokofrekvenčním krystalem) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, ultrazvukové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Ultrazvukové inhalátory se vyznačují bezhlučným, naprosto tichým provozem a vysokou účinností inhalace. Jsou vhodné mimo jiné pro malé děti, které se bojí hluku.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, aerosolové inhalátory, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, bateriové inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka ultrazvukových inhalátorů, ultrazvukové inhalátory

ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR RAFFAELO

Ultrazvukový inhalátor RAFFAELO je vhodný pro děti (i starší jedince), které nesnesou masku s kyslíkem O2. Bezhlučné inhalátorové zařízení vytváří miniaturní vodní kapičky (o velikosti 3 mikromilimetry), které vidíme jako mlhovinu (mlžný opar).

 

Ultrazvukový inhalátor má zabudovanou tepelnou ochranu, která přístroj vypne při dosažení teploty 38,1°C. Součástí balení je síťový adaptér, 2 kusy náhradních těsnění, krabička inhalačních kloboučků, univerzální inhalační maska, nosní a ústní dýchací nástavec a odměrka na medikamenty. Ultrazvuk. inhalátor RAFFAELO je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a o rozměrech 13 x 9 x 15 cm.


Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)


ULTRAZVUKOVÝ INHALÁTOR LEONARDO

Pokud patříte mezi pacienty, kteří nemají rádi kyslíkovou masku a prostě ji na osbě nesnesou, je ultrazvukový inhalátor LEONARDO určený právě pro vás. Tento inhalační systém je vhodný pro děti i dospělé. Inhalační zařízení NEHLUČNĚ vytváří z vody kapičky o velikosti 3 mikromilimetry a chrlí viditelnou mlhovinu. Ultrazvukový inhalátor má bezpečnostní pojistku, která přístroj vypne při dosažení teploty 38,1°C a tím  je přístroj chráněn před zničením. S inhalátorem dodáváme síťový adaptér, univerzální inhalační masku, nosní a ústní dýchací nástavec, odměrku na medikamenty, 2 kusy náhradních těsnění a krabičku inhalačních kloboučků. Vše je uloženo v praktické nylonové kabelce na zip.

 

Výrobce: MED 2000, Itálie

Balení: 1 kus (ultrazvukový inhalátor)


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby