Příslušenství k inhalátorům

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem elektrických inhalátorů a zvlhčovačů vzduchu do České republiky. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis (opravy a kalibrace inhalátorů, digitálních glukometrů a dalších lékařských přístrojů), bezpečnostně technické prohlídky a některé náhradní díly Vám rádi prodáme.

Příslušenství a náhradní díly pro inhalátory

Mikronebulizátory, inhalační masky, dýchací hadičky a inhalační masky ... a další

INHALAČNÍ HADICE S MASKOU

INHALAČNÍ HADICE S MASKOU k ultrazvukovým inhalátorům (např. PROJET ARTSANA). Inhalační maska s gumičkou za uši a vrapovou hadicí o průměru 22 mm. Konec hadice nasuneme na vyústění inhalátoru, ze kterého vychází mlhovina (studená pára), masku nasadíme na hlavu a zajistíme přetažením gumičky za uši, pohodlně inhalujeme aerosol. Inhalační hadice s maskou umožňuje intenzivní inhalaci BEZ ztrát.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro

Balení: 1 kus (inhalační hadice s maskou)


INHALAČNÍ HADICE

Inhalační hadice je ohebná, flexibilní s krouceným profilem. Má délku asi 1 metr a je zakončená na obou stranách koncovkami pro spojení inhalátoru s nádobkou mikronebilizátoru. Hadici můžete použít jako prodlužovací šňůru ke zvlhčovačům kyslíku a kyslíkovým přístrojům.

 

Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (inhalační hadice)


KLOBOUČEK K ULTRAZVUKOVÝM INHALÁTORŮM

Kloubouček slouží jako náhradní díl pro ultrazvukové inhalátory LEONARDO a RAFFAELO. Slouží v případě, že chcete používat tekuté medikamenty.


Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus: sada 50 kusů kloboučků (klobouček k ultrazvukovým inhalátorům)


MIKRONEBULIZÁTOR ANDY

Mikronebulizátor ANDY slouží jako náhradní díl k inhalátorům ALEGRO, DAILY a MED 2000, ale lze jej také použít jako rozšiřující příslušenství k jakémukoliv kompresorovému inhalátoru. Do mikronebulizačního systému ANDY lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Mikronebulizátor ANDY je vybaven třemi výměnnými aplikátory (viz. detail - dva žluté a jeden bílý), které vytvářejí částice o velikosti A) 10 - 14 mikromilimetrů k inhalaci do horních cest dýchacích při zánětech nosu a laryngytidy, B) 6 - 9 mikromilimetrů k inhalaci do středních cest dýchacích, tzv. tracheo traktu při bronchitidě při zánětu průdušek, C) 1 - 5 mikromilimetrů k hluboké inhalaci do plic, kdy částice se dostávají až do alveoli, tzn. nejjemnějších plicních sklípků. Mikronebulizátor ANDY a jeho používání je ve shodě s normou EN 13 544-1.

 

 

Výrobce: MED 2000, Itálie

Balení: 1 kus (mikronebulizátor ANDY)

 

Poznámka k prodejci příslušenství k inhalátorům

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby