Ionizátor vzduchu

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává spolehlivé a účinné ionizátory vzduchu a ovzduší IONIC CARE za příznivé ceny! Ionizátor vzduchu vyčistí ovzduší místnosti od mikroprachu, pylu, cigeretového kouře a nepříjemného zápachu, proto tyto výrobky doporučujeme alergikům a astmatikům, a rovněž do domácností kde jsou děti. Pro nejnáročnější pacienty nabízíme kombinovaný přístroj zvlhčovač vzduhu s ionizátorem. Ionizace vzduchu vede ke zlepšení ovzduší a působí antidepresivně, zvlhčené ovzduší poskytuje kvalitnější dýchání. Technologie ionizace vzduch je naprosto bezhlučná a nízkonákladová.

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem inhalátorů a zvlhčovačů vzduchu do České republiky. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Ionizátory vzduchu IONIC CARE, ionizátor ovzduší

IONIZÁTOR VZDUCHU IONIC CARE PERLEŤOVÝ

IONIZÁTOR VZDUCHU IONIC CARE v perleťové barvě doporučujeme alergikům a astmatikům. Ptáte se proč? Protože tento ionizátor vzduchu dokáže pročistit ovzduší místnosti od alergenů, cigaretového kouře, prachu i pylu. Ionizátor také umí eliminovat výskyt bakterií a plísní v pokoji, kde spíte (ložnice, dětský pokoj) či v místnosti, kde se vyskytujete a trávíte svůj pracovní či volný čas (kancelář, zasedací místnost, obývací pokoj, kuchyň). Účinnost čištění vzduchu dosahuje až 90 % při minimálních provozních nákladech. Ionizátor vyniká naprosto bezhlučným chodem.

 

IONIZÁTOR VZDUCHU IONIC CARE ČERNÝ

V nabídce máme osvědčený ionizátor vzduchu IONIC CARE v černé barvě, který vyniká absolutně tichým chodem. Ionizátor účinným způsobem čiští vzduch, který dýcháte od pylu, alergenů, mikroprachu, cigaretového kouře. Ionizátor vzduchu také snižuje výskyt bakterií a plísní v místnosti. Účinnost pročištění vzduchu je až 90 % při min. provozních nákladech (max. 1,60 Kč denně). Ionizátor vzduchu IONIC CARE doporučujeme alergikům a zvláště citlivým lidem.

 

IONIZÁTOR VZDUCHU IONIC CARE STŘÍBRNÝ

Nabízíme Vám profesionální ionizátor vzduchu IONIC CARE. Zařízení účinným způsobem čiští ovzduší místnosti od mikroprachu, pylu, alergenů, cigaretového kouře apod. Ionizátor vzduchu IONIC CARE navíc snižuje výskyt bakterií a plísní v místnosti. Účinnost čištění dosahuje až 90 % při minimálních provozních nákladech (max. 1,60 Kč denně). Tento ionizátor má absolutně tichý chod. Nejprodávanější ionizátor z řady IONIC CARE je ve stříbrné barvě.

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (ionizátor vzduchu IONIC CARE stříbrný)


POZNÁMKA k prodejci ionizátorů vzduchu a ovzduší

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává ionizátory a také spolehlivé inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby