Klinický inhalátor

Klinický inhalátor (inhalátor poháněný pístovým kompresorem), vybavený nebulizátorem nebo nebulizačním setem, slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, klinické inhalátory, aerosolové inhalátory a nebulizátory.

Klinické inhalátory jsou výrobky u kterých výrobce garantuje nepřetržitý provoz po dobu 4 hodin. Tyto profesonální inhalátory pro klinické používání jsou určené pro nemocnice a kliniky, respirační školky a speciální školy, dětská oddělení a dětské stacionáře. Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka klinických inhalátorů, klinické profesionální inhalátory

KLINICKÝ INHALÁTOR MED 2000

Profesionální klinický inhalátor, určený pro dlouhodobé používání ve zdravotnických zařízení. Výrobce garantuje nepřetrřitý provoz až 4 hodiny. Po té je nutné inhalátor na třicet minut vypnout. Po opětovném zapnutí vydrží klinický inhalátor v provozu další 4 hodiny.

 

Klinický inhalátor obsahuje: 5 kusů mikronebulizačních setů ANDY s dětskými maskami, dospělými maskami, dýchacími náustky a kroucenou propojovací hadičkou. Do mikro-nebulizačního systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat Vincentku. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Inhalátor MED 2000 je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 22 x 27 cm a váží 4,5 kg.


Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (klinický inhalátor)


KLINICKÝ INHALÁTOR MED 2000 PLUS

Profesionální klinický DUO inhalátor MED 2000 PLUS je dvojitý inhalátor určený k dlouhodobému používání ve zdravotnických zařízení. Italský výrobce inhalátoru garantuje nepřetržitý provoz až 4 hodiny. Po té je nutno inhalační zařízení na 30 minut vypnout. Po přestávce je možné zařízení používat další 4 hodiny. Inhalátor je vybavený 5 kusy mikronebulizačních setů ANDY s dětskými maskami, dospělými maskami, dýchacími náustky a kroucenou propojovací hadičkou. Do mikro-nebulizačního systému ANDY můžete lít destilovanou vodu a přidávat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Klinický inhalátor MED 2000 PLUS je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Rozměry jsou 28 x 22 x 27 cm, váha: 7,5 kg.


Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (klinický DUO inhalátor)


Poznámka k prodejci klinických inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává klinické inhalátory a další inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby