Dětský inhalátor

Dětský inhalátor (inhalátor pro nejmenší děti) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, dětské inhalátory, aerosolové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dětský inhalátor splňuje bezpečnostní požadavky EU na inhalátory používané pro nejmenší děti, je napájený přes síťový napáječ (adaptér) 230V/12V a má zabudovanou bezpečnostní pojistku.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální cestovní inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka dětských inhalátorů, bezpečné inhalátory pro děti

DĚTSKÝ INHALÁTOR AEROKIT (s obtisky)

DĚTSKÝ INHALÁTOR AEROKIT (s obtisky) doporučujeme pro malé děti trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Inhalátor je VYBAVENÝ NEBULIZÁTOREM, dětskou maskou pro malé i větší děti, dýchacím náustkem a propojovací hadičkou. Součástí prodávaného výrobku jsou SAMOLEPKY S DĚTSKÝMI MOTIVY. Bojí se vaše děti přístrojů a zdravotnických pomůcek? Vyzkoušejte dětský inhalátor se samolepkami a napište nám, jestli vaše děti tento přístroj lépe přijali. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu. při tlaku 1,9 bar. Aerosolový dětský inhalátor AEROKID je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 15 x 12 x 19 cm / váha 1,3 kg.

 

DĚTSKÝ INHALÁTOR PICONEB

DĚTSKÝ INHALÁTOR PICONEB je určený pro děti trpící LARYNGITIDOU a dýchacími obtížemi. Příznivý inhalační účinek tohoto přístroje je zajišťen díky mikronebulizátoru (přístroj dokáže vytvářet účinnou jemnou mlhovinu). Inhalátor PICONEB je prodáván společně s dětskou maskou pro malé děti, pro větší děti, dýchacím náustkem, speciálním nosním nástavcem a propojovací hadičkou. Výkon je 10 litrů za minutu.

 

DĚTSKÝ INHALÁTOR SPEEDYMED (zelená želva)

DĚTSKÝ INHALÁTOR SPEEDYMED (zelená želva) doporučujeme dětem trpícím LARYNGITIDOU a dýchacími obtížemi. tento kompresorový nebulizátor má tvar zelené želvy se žlutým bříškem a je vybavený mikronebulizačním setem ANDY, maskou pro malé děti, maskou pro větší děti, dýchacím náustkem a propojovací hadičkou. Výkon inhalátoru je 10 litrů za minutu při tlaku 1,85 bar. Dětský inhalátor SPEEDYMED je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a má rozměry: 20 x 13 x 12 cm. Váží 1,4 kg.

 

DĚTSKÝ INHALÁTOR BABY

Dětský inhalátor BABY pro nejmenší děti trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Inhalátor splňuje bezpečnostní podmínky pro používání v pediatrii. Inhalační systém je napájený pomocí síťového adaptéru 230/12V. Součástí výbavy je maska ve tvaru zvířete a zabudovaný náústek.

 

Dětský inhalátor můžete držet v ruce nebo postavit na stůl. Výkon inhalátoru pro děti je 0,7ml roztoku za minutu (maximální kapacita 7,5ml). Jako inhalační médium doporučujeme používat čistý fiziologický roztok nebo VINCENTKU obohacenou minerály.

 

Jedná se o ultrazvukový inhalátor s naprosto tichým chodem, který má možnost nastavení 3 stupňů proudění pro maximální efektivitu léčby a je vybaven systémem automatického vypnutí po 10 minutách inhalace. Dětský inhalátor BABY je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 6 x 11 x 16 cm / váha 0,25 kg.

 

Výrobce: CA-MI Italy

Balení: 1 kus (dětský inhalátor)


Poznámka k prodejci dětských inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává dětské inhalátory a další spolehlivé inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby