Osobní inhalátor

Osobní inhalátor (inhalátory k osobnímu domácímu použití) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, osobní domácí inhalátory a aerosolové nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, cestovní inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Inhalátory k domácímu použití, osobní inhalátor

OSOBNÍ INHALÁTOR PRO DĚTI PICONEB

Osobní kompresorový inhalátor PICONEB pro malé děti s laryngitidou či dýchacími obtížemi. Inhalační systém je vybavený mikro-nebulizátorem, maskou pro malé děti, maskou pro větší děti, speciálním nosním nástavcem, propojovací hadičkou a dýchacím náustkem. Výkon inhalátoru je 10 litrů za minutu při tlaku 1,85 bar. Dětský inhalátor PICONEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)

OSOBNÍ INHALÁTOR AIRBOX

Kompresorový inhalátor AIRBOX pro osobní použití je vhodný především pro děti a adolescenty s laryngitidou anebo s jinými dýchacími obtížemi. Inhalační přístroj obsahuje mikro nebulizátor, dětskou maskou, dýchací náustek, kroucenou propojovací hadičkou a masku pro adolescenty. Výkon inhalátoru AIRBOX je 14 litrů za minutu při tlaku 2 bar. Inhalátor AIRBOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 12 x 22 cm a váží 1,7 kg.

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)

 

OSOBNÍ INHALÁTOR DAILYNEB

Inhalátor DAILYNEB je kompresorový inhalátor určený do ruky, pro osobní použití. Inhalační zařízení je vhodné pro děti i dospělé, kteří trpí laryngitidou a dýchacími obtížemi. Inhalátor je dodáván s mikronebulizačním setem ANDY, dětskou maskou, dospělou maskou a dýchacím náustkem. Součástí dodávky a balení inhalátoru DAILYNEB je síťový adaptér a tři kusy náhradních filtrů.

 

Kompletní inhalační systém je uložen v praktické nylonové kabelce na zip. Do mikronebulizačního systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Výkon je 15 litrů za minutu při tlaku 1,9 bar. Inhalátor DAILYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 12 x 6 x 15 cm / váha 0,5 kg.

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)


OSOBNÍ INHALÁTOR LEONARDO

LEONARDO je ultrazvukový inhalátor určený pro osobní použití. Je vhodný pro děti a osoby, které nesnesou masku s kyslíkem. Jak inhalační přístroj LEONARDO funguje? Inhalátor vytváří z vody kapičky o velikosti 3 mikromilimetry. Jedná se o bezhlučný přístroj, který chrlí viditelnou mlhovinu. Inhalátor má vestavěnou tepelnou ochranu, vypne při teplotě 38,1 C a chrání přístroj před zničením. Součástí dodávky je síťový adaptér, univerzální inhalační maska, nosní a ústní dýchací nástavec, dva kusy náhradních těsnění, odměrka na medikamenty a krabička inhalačních kloboučků. Kompletní sada je uložena v praktické nylonové kabelce na zip. Inhalátor LEONARDO má rozměry 5 x 7 x 19 cm.

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby