Kompresorový inhalátor

Kompresorový inhalátor neboli pístový inhalátor (inhalátor poháněný pístovým kompresorem), vybavený nebulizátorem nebo nebulizačním setem, slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, kompresorové inhalátory a pístové nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, inhalátory na cesty, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka kompresorových inhalátorů, kompresorové inhalátory

KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR PICONEB

Kompresorový inhalátor PICONEB je určený pro osobní použití, vhodný zejména pro dětské pacienty trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Výrobek je vybavený mikronebulizátorem, dětskou maskou pro malé děti, maskou pro větší děti, dýchacím náustkem, speciálním nosním nástavcem a propojovací hadičkou. Výkon je 10 litrů/min. při tlaku 1,85 bar. Inhalátor PICONEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 13 x 10 x 19 cm a váží 1,5 kg.

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR DAILYNEB

Kompresorový inhalační přístroj DAILYNEB do ruky je vhodný pro děti i dospělé trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Inhalační systém je vybavený mikronebulizační sadou ANDY, má také dětskou maskou, dospělou maskou a dýchací náustek. Součástí dodávky výrobku je síťový adaptér a tři kusy náhradních filtrů. Kompletní zařízení dodáváme v nylonové kabelce na zip. Do mikro mlhovinového systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat Vincentku. Výkon je 15 litrů za minutu při tlaku 1,9 bar. Inhalátor DAILYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a.

 

Výrobce: MED 2000, Itálie

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR ALEGRO

Výkonný kompresorový inhalátor ALLEGRO pro osobní použití, vhodný pro adolescenty a dospělé trpící laryngitidou a dýchacími obtížemi. Jde o inhalační systém, který má dvojitou pumpu (pro nejnáročnější pacienty). Do mikronebulizačního systému ANDY můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat VINCENTKU. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Inhalátor ALLEGRO je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 19 x 12 x 23 cm / váha 1,5 kg. Inhalátor je vybavený mikronebulizačním setem ANDY, dětskou maskou, dospělou maskou, dýchacím náustkem, propojovací hadičkou a 3 kusy náhradních filtrů.

 

Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR MISTER

Kompresorový inhalátor MISTER je určen pro děti, které trápí laryngitida a dýchací potíže. Inhalační zařízení je vybaveno nebulizátorem. Má dětskou masku a masku pro adolescenty, dýchací náustek a propojovací hadičku. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu (při tlaku 1,9 BAR). Kompresorový inhalátor MISTER je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. a má rozměry 15 x 12 x 19 cm (váží 1,3 kg).

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR AIRBOX

KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR AIR BOX je určen pro děti a adolescenty s laryngitidou a dýchacími problémy. Kompresorový inhalátor PRO CELOU RODINU je vybaven dětskou maskou a maskou pro adolescenty, dýchacím náustkem, mikro-nebulizátorem a kroucenou propojovací hadičkou. Výkon kompresoru je 14 litrů za minutu (při tlaku 2 bary). Jako inhalační médium doporučujeme používat VINCENTKU. Inhalátor AIR BOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměrech 18 x 12 x 22 cm (váží 1,7 kg).

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)


KOMPRESOROVÝ INHALÁTOR HAPPYNEB

Kompresorový inhalátor HAPPYNEB je vhodný pro adolescenty a dospělé s dýchacími problémy, rovněž k podpoře LÉČBY ZÁNĚTU PRŮDUŠEK a dýchacích cest. Inhalátor HAPPYNEB je vybaven mikro-nebulizátorem, menší maskou pro ženy a adolescenty. Součástí balení je také maska pro dospělé, dýchací náustek, speciální nosní nástavec a propojovací hadičku. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu (při tlaku 2,8 baru).

Inhalátor HAPPYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a o rozměru: 22 x 13 x 31 cm / váha 2,5 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (kompresorový inhalátor)

 


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby