Zvlhčovače vzduchu pro miminka

Sháníte bezhlučný elektrický zvlhčovač vzduchu pro miminka a malé děti za rozumnou cenu? Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem Italských zvlhčovačů vzduchu 3A HEALTH CARE, CA-MI a MED 2000. Kromě dovozu a prodeje provádíme bezpečnostně technické kontroly a záruční i pozáruční servis.

Ultrazvukové zvlhčovače vzduchu se vyznačují naprosto tichým chodem a vysokou účinností. Díky velkokapacitním zásobníkům na vodu jsou určené pro dlouhodové zvlhčování ovzduší a díky naprosto bezhlučnému provozu lze ultrazvukové zvlhčovače vzduchu používat v noci během spánku k tzv. nepřímé inhalaci. Zvlhčovač vzduchu pro miminka splňuje bezpečnostní požadavky EU na zvlhčovače používané pro nejmenší děti, je napájený přes síťový napáječ (adaptér) 230V/24V a má zabudovanou bezpečnostní pojistku.

Italské zvlhčovače vzduchu a ovzduší se vyznačují dobrými technickými parametry, vysokou spolehlivostí a v našem e-shopu je nakoupíte za vynikající ceny. Zvlhčovače vzduchu jsou nositeli certifikátů jakosti ISO 9001 a ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Zvlhčovač vzduchu pro miminka a děti, ultrazvukové zvlhčovače ovzduší

Rotační zvlhčovač vzduchu HUMI ROUND

ROTAČNÍ ZVLHČOVAČ VZDUCHU od italského výrobce CA – MI má automatickou hlavici, která se OTÁČÍ o 360 stupňů a tím zvyšuje prostorovou zvlhčovací účinnost přístroje. Tento zvlhčovač vzduchu má nízkou energetickou spotřebou (pouze 35W), je tichý a má moderní design. Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu ROZPRAŠUJE STUDENOU MLHOVINU a účinným způsobem zvlhčuje ovzduší.

 

Duhový zvlhčovač pro miminka HUMI RAINBOW

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu pro miminka i větší děti umí navodit příjemnou duhovou atmosféru díky výběru 7 barev (LED podsvícení). Na noc je možné barevný efekt vypnout. Zvlhčovač vzduchu HUMI RAINBOW můžete využívat v průběhu spánku, kdy přirozeně dýcháte a inhalujete. Doporučujeme do zásobníku zvlčovače přidávat vonnou esenci OLYSAN.

 

Zvlhčovač vzduchu pro miminka z Itálie

Dětský zvlhčovač vzduchu je výkonný a bezhlučný přístroj vhodný do dětského pokojíčku. Zvlhčovač ovzduší splňuje bezpečnostní podmínky pro používání v pediatrii. Je vhodný pro miminka a je napájený přes síťový adaptér 230/24V.

 

Do zvlhčovacího systému můžete přidat vonný olej, čímž dosáhnete realaxační, příjemné atmosféry. Tento zvlhčovač vzduchu může miminku navodit pohodovou atmosféru nejen příjemnou vůní ale také nočním podsvícením přístroje.

 

Zvlhčovač vzduchu pro miminka má zásobník na 0,8 litru vody, která vydrží až na 10 hodin provozu. Výrobek je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II. a má rozměry: 16 x 9 x 19 cm a váží 0,8 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (zvlhčovač vzduchu pro miminka)


Poznámka k prodejci zvlhčovačů vzduchu pro miminka

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává zvlhčovače vzduchu pro miminka (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu, kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby