Zvlhčovač vzduchu

Potřebujete kvalitní zvlhčovač vzduchu za rozumnou cenu? Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem Italských elektrických zvlhčovačů vzduchu 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis, bezpečnostně technické kontroly.

Při nedostatečné vlhkosti vzduchu se neúměrně vysušuje sliznice dýchacích cest. Následkem malé vlhkosti ovzduší dochází k zahuštění sekretu v dýchacích cestách, které vede ke zhoršenému dýchání a dýchacím obtížím. Mnohem častěji vznikají infekty, které mohou vyústit až v astma, případně astmatické záchvaty. Abychom těnto dýchacím potížim předcházeli je důležité ovzduší zvlhčovat. Například zvlhčovače vzduchu do bytu nám pomohou cítit se komfortně doma i v práci. Pro silné astmatiky a alergiky doporučujeme kombinovaný přístroj zvlhčovač vzduchu s ionizátorem ovzduší.

Italské zvlhčovače vzduchu a ovzduší se vyznačují dobrými technickými parametry, vysokou spolehlivostí a v našem e-shopu je nakoupíte za vynikající ceny. Zvlhčovače vzduchu jsou nositeli certifikátů jakosti ISO 9001 a ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Sháníte kvalitní elektrický zvlhčovač vzduchu?

ZVLHČOVAČ VZDUCHU OCEAN

ZVLHČOVAČ VZDUCHU OCEAN vyniká bezhlučným, tichým chodem a minimální spotřebou elektrické energie. Tento zvlhčovač je účinný díky tomu, že chrlí viditelnou páru (studený nebo teplý aerosol) do okolního vzduchu a zvlhčuje vzduch v místnosti. Zvlhčovač vzduchu OCEAN doporučujeme zejména alergikům, protože ohřev vody zabraňuje vzniku nežádoucích bakterií a množení choroboplodných zárodků ve vodní nádržce.

 

Díky demineralizačnímu filtru můžete použít obyčejnou vodu z kohoutku, kterou filtr zbaví vodního kamene a minerálů a tím minimalizuje vznik bílých stop na nábytku. Zvlhčovač má zabudovaný automatický senzor, který udržuje požadovanou úroveň vlhkosti vzduchu v místnosti.

 

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu slouží k nepřímé inhalaci. Tento zvlhčovač je určený pro dlouhodobé používání. Přístroj umí vytvářet mikroskopické kapičky vody (1 až 5 mikromilimetrů) a ventilační systém zvlhčovače tyto kapky vyfukuje do místnosti a zvlhčuje ovzduší.

 

Jedná se o velmi výkonný, naprosto bezhlučný zvlhčovač, který do vzduchu vypouští  viditelnou mlhovinu. Zvlhčovač vzduchu obsahuje vestavěnou ochranu proti zničení krystalu. Přístroj se sám vypne dříve, než dojde voda.

 

Zvlhčovač vzduchu lze použít k nepřímé inhalaci: do systému lze nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat Vincentku. Vhodné pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku. V naší nabídce také naleznete zvlhčovače vzduchu pro miminka. Přístroj je možné umístit poblíž lůžka a nechat zapnutý.

 

Zvlhčovač vzduchu má 5litrový zásobník, který vydrží přes noc. Pacient tak nevědomky inhaluje při spánku. Výrobek je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II. a o rozměru: 27 x 31 x 27 cm / váha 3 kg.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Itálie

Balení: 1 kus (zvlhčovač vzduchu)


Zvlhčovač vzduchu pro děti

Zvlhčovač vzduchu pro děti je tichý přístroj napájený bezpečným napětím. Zvlhčovač vzduchu splňuje bezpečnostní podmínky pro používání v pediatrii, je napájený přes síťový adaptér 230/24V. Do systému lze přidat vonnou esenci, což navodí celkově příjemnou atmosféru. Dětský zvlhčovač má noční podsvícení, které lze vypnout. Zvlhčovač vzduchu má zásobník na 0,8 litru vody, která vydrží až na 10 hodin. Rozměry přístroje: 16 x 9 x 19 cm / váha 0,8 kg.

 

Poznámka k prodejci zvlhčovačů vzduchu

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává zvlhčovače vzduchu a také ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory, ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka, kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby