Ionizátor vzduchu

Sháníte kvalitní ionizátor vzduchu? Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává spolehlivé a účinné ionizátory vzduchu a ovzduší za příznivé ceny! Ionizátor vzduchu čistí ovzduší místnosti od mikroprachu, pylu, cigeretového kouře a nepříjemného zápachu, proto tyto výrobky doporučujeme alergikům a citlivým dětem. Pro nejnáročnější pacienty nabízíme kombinovaný přístroj zvlhčovač vzduhu s ionizátorem. Ionizace vzduchu vede ke zlepšení ovzduší a působí antidepresivně, zvlhčené ovzduší poskytuje kvalitnější dýchání. Technologie ionizace vzduch je naprosto bezhlučná a nízkonákladová.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem inhalátorů a zvlhčovačů vzduchu do České republiky. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Nabídka ionizátorů vzduchu, ionizátory ovzduší

IONIZÁTOR VZDUCHU IONIC CARE

Nabízíme Vám profesionální ionizátor vzduchu IONIC CARE. Zařízení účinným způsobem čiští ovzduší místnosti od mikroprachu, pylu, alergenů, cigaretového kouře apod. Ionizátor vzduchu navíc snižuje výskyt bakterií a plísní v místnosti. Účinnost čištění dosahuje až 90 % při minimálních provozních nákladech (max. 1,60 Kč denně). Tento ionizátor má absolutně tichý chod.

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 kus (ionizátor vzduchu)


Poznámka k prodejci ionizátorů vzduchu

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává ionizátory a také spolehlivé inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby