Zvlhčovače s ionizátorem vzduchu

Sháníte kvalitní zvlhčovač s ionizátorem vzduchu? Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává spolehlivé a účinné zvlhčovače za rozumné ceny.

Nabízíme NOVINKU: zvlhčovač vzduchu a ovzduší teplou párou OCEAN (ohřev vody zabraňuje vzniku nežádoucích bakterií a mikrobů), bezpečný zvlhčovač vzduchu BABY VAP pro děti (zvlhčuje ovzduší teplým aerosolem).

 

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a je autorizovaným importérem inhalátorů a zvlhčovačů vzduchu do České republiky. Kromě dovozu a prodeje zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

 

Výrobky jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13 485 a splňují nejnáročnější bezpečnostní normy.

 

Nabídka zvlhčovačů s ionizátorem vzduchu

ZVLHČOVAČ S IONIZÁTOREM 3A HEALTH CARE

Zvlhčovač s ionizátorem 3A HEALTH CARE doporučujeme alergikům. Tento zvlhčovač je určený k dlouhodobému používání. Ionizátor odstraňuje zápach z ovzduší. Zvlhčovač vytváří z vody kapičky o velikosti 1 až 5 mikromilimetrů. Ventilační systém následně kapičky vyfukuje do místnosti. Jde o velmi výkonný a absolutně tichý systém, který doslova chrlí viditelnou mlhovinu.

 

Regulátorem si můžete nastavit požadovaný výkon. Zvlhčovač má vestavěnou ochranu proti  zničení krystalu (přístroj se vypne dříve, než dojde voda). Zařízení lze použít k nepřímé inhalaci: do systému můžete nalít destilovanou vodu a přidat medikamenty nebo jednoduše inhalovat Vincentku. Vhodné pro děti a osoby, které nesnesou kyslíkovou masku.

 

Zvlhčovač s ionizátorem je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a o rozměru: 27 x 31 x 27 cm / váha 3,5 kg. Tento model má navíc ionizátor vzduchu, který se ovládá samostatně.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (zvlhčovač s ionizátorem)

 

Poznámka k prodejci zvlhčovačů vzduchu s ionizátorem

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kvalitní ionizátory a také spolehlivé zvlhčovací systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby