Aerosolový inhalátor

Aerosolový inhalátor (inhalátor poháněný pístovým kompresorem), vybavený nebulizátorem nebo nebulizačním setem, slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, aerosolové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, inhalátory na cesty, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka aerosolových inhalátorů, aerosolové inhalátory

AEROSOLOVÝ INHALÁTOR MISTER

Aerosolový inhalátor MISTER je určen pro dětské pacienty, kteří trpí laryngitidou a dýchacími potížemi. Aerosolový systém je vybavený nebulizátorem. Inhalátor má dětskou masku, masku pro adolescenty, dýchací náustek a také propojovací hadici. Výkon inhalátoru je 15 litrů za minutu (při tlaku 1,9 BAR). Aerosolový inhalátor MISTER je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. a má rozměry 15 x 12 x 19 cm (váží 1,3 kg).

 

Výrobce: MED 2000, Itálie

Balení: 1 kus (aerosolový inhalátor)


AEROSOLOVÝ INHALÁTOR AIRBOX

Aerosolový inhalátor AIRBOX pro osobní, domácí použití doporučujeme především pro děti trpící laryngitidou. Inhalační systém obsahuje mikronebulizátor, dětsku masku, masku pro adolescenty, dýchací náustek a kroucenou propojovací hadičku. Výkon je 14 litrů za minutu (při tlaku 2 bar). Inhalátor AIRBOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 12 x 22 cm a váží 1,7 kg.

 

Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (aerosolový inhalátor)


AEROSOLOVÝ INHALÁTOR HAPPYNEB

Aerosolový inhalátor HAPPYNEB pomáhá především adolescentům a dospělým jedincům, kteří trpí laryngitidou a dýchacími obtížemi. Inhalační systém obahuje mikronebulizátor, dýchací náustek, speciální nosní nástavec, menší masku pro ženy a adolescenty, dospělou masku a propojovací hadičku. Výkon je 15 litrů za minutu při tlaku 2,8 bar. Inhalátor HAPPYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE Italy

Balení: 1 kus (aerosolový inhalátor)


AEOROSOLOVÝ INHALÁTOR ALEGRO BLUE

Výkonný AEROSOLOVÝ INHALÁTOR ALLEGRO BLUE pro dospělé trpící ASTMATEM, těžkými dýchacími obtížemi, které končí progresivními záchvaty dušnosti. Jde o kompresorový inhalátor s dvojitou pumpou pro pacienty, kteří potřebují výkonný a spolehlivý inhalátor. Přístroj je vybavený mikronebulizačním setem ANDY, dvěma maskami pro dospělé různých velikostí (větší pro muže / menší pro drobnější ženy), propojovací hadičkou, dýchacím náústkem, třemi kusy náhradních filtrů. Do inhalačního systému ANDY lze lít destilovanou vodu a přidat MEDIKAMENTY nebo  inhalovat samotnou VINCENTKU. Výkon je 17 litrů za minutu při tlaku 2,4 bar. Inhalátor ALLEGRO BLUE je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: 19 x 12 x 23 cm / váha 1,5 kg.

 

Výrobce: MED 2000 Italy

Balení: 1 kus (aerosolový inhalátor)


Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby