INHALÁTOR VINCENTKY

Inhalátor VINCENTKY (inhalátory pro teplou inhalaci při nachlazení) slouží k teplé inhalaci k podpoře a urychlení léčby rýmy. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, inhalátory Vincentky, aerosolové inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlhčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, cestovní inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Inhalátor minerální vody VINCENTKY
inhalátory pro teplou inhalaci

INHALÁTOR VINCENTKY je vybavený tepelnou deskou. Systém je určen k teplé inhalaci. Teplá inhalace je inhalace mezi 38 až 42°C, která vede k prokrvení sliznice a zvýšené produkci sekretu. Využívá se při léčbě rýmy z nachlazení.

 

Inhalátor VINCENTKY vytváří teplou páru obohacenou o minerály, jejichž inhalace vede k podpoření léčby a urychlení vyléčení rýmy. Inhalátor má zabudovanou dvojitou tepelnou ochranu a také bezpečnostní ventil při překročení tlaku 2 barů. Rozměry přístroje jsou 25 x 28 x 24 cm. Inhalační zařízení váží 1,5 kg.

 

Výrobce: CA-MI Italy

Balení: 1 kus (inhalátor VINCENTKY)

Objednávací kód: NEBVINC


Inhalátor minerální vody VAPINAL

Inhalátor minerální vody VAPINAL

Poznámka k prodejci inhalátorů Vincentky

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává inhalátory Vincentky a další inhalační systémy (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby