Osobní inhalátor

Osobní inhalátor (inhalátory k osobnímu domácímu použití) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, osobní domácí inhalátory a aerosolové nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, cestovní inhalátory, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Inhalátory k domácímu použití, osobní inhalátor

OSOBNÍ INHALÁTOR PRO DĚTI PICONEB

Osobní kompresorový inhalátor PICONEB pro malé děti s laryngitidou či dýchacími obtížemi. Inhalační systém je vybavený mikro-nebulizátorem, maskou pro malé děti, maskou pro větší děti, speciálním nosním nástavcem, propojovací hadičkou a dýchacím náustkem. Výkon inhalátoru je 10 litrů za minutu při tlaku 1,85 bar. Dětský inhalátor PICONEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)

OSOBNÍ INHALÁTOR AIRBOX

Kompresorový inhalátor AIRBOX pro osobní použití je vhodný především pro děti a adolescenty s laryngitidou anebo s jinými dýchacími obtížemi. Inhalační přístroj obsahuje mikro nebulizátor, dětskou maskou, dýchací náustek, kroucenou propojovací hadičkou a masku pro adolescenty. Výkon inhalátoru AIRBOX je 14 litrů za minutu při tlaku 2 bar. Inhalátor AIRBOX je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. Má rozměry 18 x 12 x 22 cm a váží 1,7 kg.

 

Výrobce: MED 2000, Italy

Balení: 1 kus (osobní inhalátor)

 

Poznámka k prodejci osobních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika Plzeň prodává osobní domácí inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby