Cestovní inhalátor

Cestovní inhalátor (inhalátor napájený dobíjecí akumulátorovou baterií, akumulátorem) slouží k inhalaci studeného aerosolu při dýchacích obtížích, pro osoby ať již pro podporu léčby laryngitidy nebo akutního astatického záchvatu. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika, s.r.o. je specialista na lékařské přístroje a zdravotnické prostředky, cestovní inhalátory a nebulizátory, profesionální klinické inhalátory.

Cestovní inhalátory jsou vhodné na cesty, do auta nebo vlaku či letadla, na chatu či kempu, na výlet nebo dovolenou kde by mohla být obtížně dostupná elektrika nebo kde často vypínají elektrický proud.

Dovážíme a prodáváme Italské inhalátory a zvlčovače vzduchu, aerosolové inhalátory, speciální dětské inhalátory a inhalátory pro nejmenší děti, které se vyznačují vynikajicími technickými parametry, dobrou kvalitou a spolehlivostí provozu. Od roku 2011 vlastníme certifikát jakosti ISO 13485 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

Nabídka cestovních inhalátorů, inhalátory na cestu

CESTOVNÍ INHALÁTOR KIWI

CESTOVNÍ INHALÁTOR KIWI je NA BATERKY a máte ho stále při sobě (v letadle, v autě, ve vlaku, na výletě, v práci, na chatě či chalupě). CESTOVNÍ INHALÁTOR do kapsy je napájený 2 tužkovými bateriemi či ze síťového napáječe. Inhalátor obsahuje 2 inhalační masky (jedna dětská a druhá pro dospělé), dýchací náústek. Cestovní inhalátor je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. o rozměru: x x cm.

 

CESTOVNÍ INHALÁTOR MYNEB

Cestovní inhalátor MYNEB s dobíjecími bateriemi pro osobní použití. Tento inhalátor na cesty je vhodný pro děti i dospělé trpící laryngitidou (či dýchacími obtížemi). Inhalátor je kromě mikronebulizátoru, dětské masky, masky pro dospělé, dýchacího náustku, speciálního nosního nástavce a propojovací hadičky vybavený také akumulátorovou baterií, nabíječkou 220/12V, autoadaptérem 12V a praktickou cestovní taškou v modré barvě.

 

Výkon inhalátoru je 10 litrů za minutu (při tlaku 1,85 bar). Baterie vydrží 30 minut  (garance provozu inhalátoru bez přestávky). Inhalátor MYNEB je schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.a. (Rozměry: 13 x 6 x 14 cm.

 

Výrobce: 3A HEALTH CARE, Italy

Balení: 1 kus (cestovní inhalátor)


Poznámka k prodejci cestovních inhalátorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává cestovní inhalátory (ultrazvukové inhalátory a kompresorové inhalátory), zvlhčovače vzduchu (ultrazvukové zvlhčovače vzduchu a zvlhčovače pro miminka), kvalitní ionizátory vzduchu a ovduší. Kontaktujte profesionály s certifikací ISO!

 

Napište nám

 

Partnerské weby