OXYGENOTERAPIE - regenerační léčivá kyslíková kůra

31.08.2020

Regenerace, krása, posílení výkonu i léčba - taková je domácí i lázeňská oxygenoterapie a dýchání zvlhčeného kyslíku napájeného z tlakové lahve.
OXYGENOTERAPIE - regenerační léčivá kyslíková kůra

Tlakové lahve jsou zaručeným a kvalitním produktem, jež nachází své využítí právě v oxygenoterapii. Obecné slouží talkové lahve k domácímu použití při napájení kyslíkových zařízení.

Domácí oxygenoterapie – zlepšení saturace krve kyslíkem

Pro dýchání zvlhčeného kyslíku v domácím prostředí je DOMÁCÍ OXYGENOTERAPIE tím správným řešením. Její součástí je tlaková láhev O2 naplněná 400 litry kyslíku pro dýchání. Dalšími komponenty produktu je redukční ventil, zvlhčovač s průtokoměrem, inhalační masky s hadičkou a kyslíkové brýle. Všechny komponenty lze pohodlně a bezpečně uložit do hliníkového kufru s českým popisem.

Přenosná kyslíková terapie – zdravé dýchání a správné okysličování krve

Přenosná kyslíková terapie OXYGO je velmi lehké a malé zařízení ideální pro montáž na invalidní vozík. Tato oxygenoterapie je určena zejména pro invalidní pacienty mající potíže s dýcháním. Součástí balení je tlaková láhev o objemu 0,5L s náplní 100 litrů kyslíku pro dáchání, redukční ventil s rychlospojkou, zvlhčovač s průtokoměrem, inhalační maska s hadičkou o délce 2,1 metru.

Lázeňská oxygenoterapie – dýchání zvlhčeného kyslíku díky kyslíkové kůře

Nabízíme kompletní kyslíkové zařízení pro podávání oxygenoterapie ve všech lázeňských zařízeních, balneoprovozech, fitcenter apod. Součástí zařízení je kompletní sestava výrobků s plnou tlakovou lahví s 2000 litry kyslíku pro dýchání, reduknčím ventilem, zvlhčovačem a inskalačními maskami. Součástí balení jsou také kyslíkové brýle, náhradní zmlžovací trysky a podrobný návod k obsluze.

Dýchací přístroj – akutní potřeba zvlhčeného kyslíku, resuscitace a plicní automatiky

Akutní potřebu přísunu zvlhčeného kyslíku může uspokojit také DÝCHACÍ PŘÍSTROJ OXY PLUS. Jeho součástí je tlaková lahev s náplní 400 litrů kyslíku, plicní automatika s dvoupolohovým tlakovým omezovačem, vrapová hadice, rozvírací vzduchovody, dvouhlavý stetoskop, ambuvak s rezervoárem, nastavitelný upínací řemínek a praktická LED svítilna včetně 3 kusů alkalických baterií. To vše je uloženo v plastovém kufru společně s podrobným návodem k používání.

Kyslíkový sprej s maskou – rychlá a kompaktní krátkodobá pomoc

Velice kompaktní, kvalitní a flexibilní alternativu k domácí oxygenoterapii představuje KYSLÍKOVÝ SPREJ CLEAR O2. Jedná se o velice kvalitní kyslík ve spreji pro domácí použití. Sprej si můžete pohodlně uložit do kabelky, batohu a jít na nákup, k lékaři nebo na procházku. Krátkodobá inhalace kyslíku rychle posílí organismus, zmírní únavu a zároveň zlepšuje koncentraci.

Kyslíkový voda – čistá energie a zlepšení výkonu nejenom pro sportovce

OXYLIFE je patentovaná technologie nasycené vody regulovaným obsahem kyslíku. Kyslík zvyšuje fyzickou kondici až o 25%. Díky kyslíkové vodě je totiž absorpce kyslíku do trávicího traktu 10krát rychlejší než přes dýchání plícemi. Krom sportovců je voda vhodná pro vrcholové manažery, starší nemocné lidi s CHOPN, srdeční ischemickou chorobou a astmatem.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Božkovská 38
326 00 PLZEŇ - Slovany
E-mail: krasny@szo.cz
eshop: www.SZO.cz

 

Napište nám

 

Partnerské weby