KIWI je malý, dobře přenosný inhalátor pro děti i dospělé

20.04.2018

Vibrační inhalátor KIWI s technologií MASH je vhodný pro děti i dospělé
KIWI je malý, dobře přenosný inhalátor pro děti i dospělé

Počet pacientů s nejrůznějšími onemocněními dýchacích cest stále roste, aproto se inhalátory stále častěji objevují v našich domácnostech anebo je nosíme pro jistotu s sebou. Přinášíme vám tip na šikovný cestovní inhalátor KIWI.

Jaké jsou výhody cestovního inhalátoru KIWI?

KIWI je aerosolový inhalátor pracující na bázi technologie MESH spojující v sobě ty nejlepší funkce kompresorových a ultrazvukových systémů v jednom přístroji. KIWI v sobě kombinuje rychlost a účinnost kompresorového systému s tichostí a univerzálností – napájení ze sítě a na baterie – ultrazvukového systému. Jedná se o ideální zařízení pro dospělé i pro děti, v domácí péči i v případě nutnosti ve venkovním prostředí. Komora na léčivý přípravek je vyrobena z polyethersulfonu (PES), inovativního materiálu zaručujícího vysokou odolnost vůči nárazům a plnou sterilizaci v autoklávu, zatímco disk MESH je vyroben z nikl-palladia (Ni-Pd) poskytujícího dlouhodobou trvanlivost a účinnost. Zbytkový objem, tedy léčivo, které nelze přeměnit na aerosol, byl pomocí inovativní konstrukce komory minimalizován na méně než 0,1 ml, čímž došlo ke zvýšení účinnosti terapie. Alkalické baterie poskytují nezávislý provoz po dobu více než dvě hodiny, která je nejdelší dnes dostupnou na trhu.

Garantujeme kvalitu inhalátorů

Všechny inhalátory nabízené společností KRÁSNÝ – zdravotnická technika, s.r.o. patří mezi nejkvalitnější profesionální přístroje na našem trhu. Bez výjimky jsou nositeli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13485. Společnost samozřejmě poskytuje na všechny prodávané výrobky kompletní záruční i pozáruční servis a zabezpečuje odborné revize lékařských přístrojů. Celý sortiment zdravotnické techniky lze pohodlně zakoupit i prostřednictvím specializovaného eshopu.

Přejeme vám pohodový den!

Tým společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Kontakty: Google+ nebo email: krasny@szo.cz

 

 

Napište nám

 

Partnerské weby