Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů

22.03.2019

Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů Božkovská 38, 326 00 PLZEŇ-Slovany.
Firma KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro se přestěhovala do nových, větších prostorů

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zvětšila své provozní možnosti díky přestěhování do větších prostorů. Nově společnost sídlí na adrese Božkovská 38 v Plzni na Slovanech, kousek nad Hlavním vlakovým nádražím.

Kontakty Otevírací doba pro veřejnost
Pondělí: 10 – 13 hodin KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Úterý: 10 – 13 hodin Božkovská 38
Středa: 10 – 13 hodin 326 00 PLZEŇ - Slovany
Čtvrtek: 10 – 13 hodin E-shop: www.szo.cz
Pátek: 15 – 18 hodin E-mail: krasny@szo.cz

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je provozovatelem eshopu www.SZO.cz s lékařskými přístroji, dezinfekčními prostředky. Zboží expedujeme po celé České Republice i na Slovensko

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je autorizovaný dovozce, distributor a servisní středisko inhalátorů a zvlhčovačů italských výrobců: 3A HEALTH CARE, MED 2000 a CA-MI S.r.l. Nabízíme širokou řadu inhalátorů - nebulizátorů: kompresorové inhalátory, ultrazvukové inhalátory, dětské inhalátory. Ke všem "našim inhalátorům, nebulizátorům" máme náhradní díly a příslušenství. K inhalátorům vám můžeme nabídnout přírodní inhalační roztoky THERMALIS z Eugenské pánve v Itálii. Egenská pánev se nachází v provincii Padova v oblasti Benátsko. Produkty THERMALIS jsou podrobovány testům na nikl a alergie, neobsahují barviva, konzervanty ani chemické emulgátory, vazelínu z ropy, silikonové ani minerální oleje a mají vystavenou exportní licenci Ministerstvem zdravotnictví.

 

Napište nám

 

Partnerské weby